ІІ етап районного інтелектуального конкурсу серед дітей старшого віку "Чомусики"

20 квіт. 2018
20.04.2018 Проведено ІІ етап районного інтелектуального конкурсу серед дітей старшого дошкільного віку "Чомусики"

20 квітня 2018 року в ЗДО № 74 проведено ІІ етап районного  інтелектуального конкурсу серед дітей старшого дошкільного віку "Чомусики"

В конкурсі приймали участь переможці  І етапу конкурсу,  вихованці ЗДО № 74, ЗДО № 123, ЗДО № 242, ЗДО № 382.

В номінаціях "Юний математик", "Юний мовознавець", "Юний народознавець". "Юний природознавець"

Вітаємо учасників та переможців занявших перше місце в номінації "Юний природознавець"- Жорник Євген, "Юний математик" -Тимченко Георгій, переможців занявших друге місце в номінаціях "Юний мовознавець"- Калашніков Данил, "Юний народознавець" -  Мусатенко Юля