Спортивне свято

9 серп. 2018
В закладі дошкільної освіти пройшло спортивне свято "Сонце, повітря наші найкращі друзі"

Фізкультурні свята дуже подобаються дошкільнятам насамперед тому, що об’єднують їх спільними переживаннями, дарують відчуття перемог. А головне фізкультурні свята допомагають формувати бажання бути сильними, спритними, витривалими, займатися спортом. Під час занять на свіжому повітрі посилюється ефективність впливу фізичних вправ, які викликають у дітей позитивні емоції, підвищують функціональні можливості окремих органів та систем дитячого організму.  У плані спортивного заходу: фізкультурні розваги,  спортивні естафети, рухливі ігри.
Літній період - найблагодатніший для фізичного розвитку дітей. Саме влітку такі природні фактори, як сонце, повітря та вода найефективніше впливають на організм людини, зміцнюють здоров'я та підвищують працездатність. Усі ці фактори використову­ються як самостійні засоби загартування організму. Вони підвищу­ють опірність організму до переохолодження та інфекційних захво­рювань, надають йому здатності пристосовуватися до різких метео­рологічних змін.