Тиждень безпеки дорожного руху.

13 лист. 2018

З 12 листопада по 16 листопада у дошкільному закладі проходить Тиждень безпеки дорожнього руху. Метою заходу є популяризація знань правил дорожнього руху серед дітей та їх батьків, активізація роботи з попередження дитячого дорожньо – транспортного травматизму; проведення широкої роз’яснювальної та агітаційно-масової роботи серед дітей та батьків щодо дотримання правил дорожнього руху, а саме: закріплення з дітьми правил дорожнього руху, прищеплення розуміння необхідності суворого дотримання встановлених правил поведінки на дорозі, навчання приймати участь у дорожньому русі без негативних наслідків, вироблення навичок спостережливості, уміння самостійно приймати рішення в екстремальних ситуаціях, виховання бережливого ставлення до свого життя, закріплення знань, що люди ходять по тротуару, розуміння призначення сигналів світлофора, закріплення значення дорожніх знаків, навчання розрізняти дозволяючі та запобігаючі знаки, правильно реагувати на сигнали світлофора, розуміти жести регулювальника, виховання у дітейдисциплінованісті на дорогах, бажання бути уважними, спостережливими, обережними, попереджувати нещасні випадки.

У цікавій доступній формі діти здобувають необхідну інформацію через проведення занять, спостережень, дидактичних ігор, бесід, рухливих ігор, сюжетно – рольових ігор, моделювання небезпечних дорожніх ситуацій, читання художніх творів, казок, віршів на задану тематику, показ театральної вистави, розгляд ілюстрацій.