Новорічні ранки "Кришталева зимонька"

21 груд. 2018
21.12.2018 в дошкільному закладі пройшли Новорічні ранки . Усі малята отримали подарунки від міського голови Г.А.Кернеса -це радість для дітей та їх батьків.. Колектив батьків та малят щиро вдячні міському голові за новорічні подарунки.

Сьогодні у закладі дошкільної освіти пройшли новорічні свята у групах   віку № 1 "Курчатко", № 4 "Сонечко"  №2 "Квіточка" № 6 "Веселка".Завідувач закладу Романенко С.А. привітала дітей та гостей зі святом  та вручила солодкі подарунки всім дітям від міського голови Кернеса Г.А.Гості щиро дякували міському голові Г.А.Кернесу за привітання кожній родині та за солодкі гостинці для малят. Музичний керівник Сіренко О.А.