20 лип. 2023

Поради батькам щодо безпеки дітей

Надзвичайні ситуації завжди пов’язані з високим рівнем стресу та тривоги, але водночас вимагають від людей сфокусованості та зібраності. Мати відповіді на всі питання завчасно неможливо, але добре знати, де ці відповіді можна знайти, щоб створити безпечне середовище для себе та своїх дітей.
18 лип. 2023

Безпечні канікули! Батькам на допомогу!

Мультфільм від ЮНІСЕФ про мінну безпеку
11 лип. 2023

Дія.Освіта

Цифрова грамотність – один із пріоритетів розвитку держави
10 лип. 2023

Шановні батьки, працівники закладу!

ЮНІСЕФ запускає групи підтримки для вас - якщо ви потребуєте психологічної підтримки або хотіли би спілкуватися з іншими колегами та фахівцями-психологами про те, що відбувається сьогодні у нашій країні, з усіма нами та з нашими учнями і як допомогти впоратись собі та дітям
8 лип. 2023

День родини

8 липня в Україні відзначається День родини - свято, присвячене найціннішому, що є у кожного з нас. Цей день - чудова можливість подякувати близьким за любов, тепло і підтримку, яку вони нам дарують кожного дня. Родина - це наша опора, наше джерело сили та натхнення.
5 лип. 2023

Інформ-реліз Управління Державної служби якості освіти у Харківській області за червень 2023

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у червні 2023 року
4 лип. 2023

УВАГА ШАНОВНІ БАТЬКИ!!!

В Україні 1 липня завершиться карантин через пандемію COVID-19. В Україні скасовують карантин та режим надзвичайної ситуації через пандемію COVID-19, який розпочався у березні 2020 року. Про це заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль на засіданні уряду 27 червня.
3 лип. 2023

Як вберегтись від кишкових інфекцій в умовах літа і війни – поради МОЗ

У зв'язку зі зростанням ризику зараження гострими кишковими інфекціями Міністерство охорони здоров'я України надало рекомендації щодо профілактики таких хвороб.
30 черв. 2023

Правила безпечних канікул

UNICEF Ukraine та ДСНС України запускають новий тренд — відпочивати безпечно!
28 черв. 2023

День Конституції України

День Конституції України нагадує нам, що кожен громадянин має право на гідне життя, свободу слова та вільний розвиток. Тож оберігаймо її, як і нашу незалежність. Адже вони нероздільні, як схід та захід, південь, північ та центр нашої прекрасної, дуже молодої, але водночас неймовірно сильної та перспективної Батьківщини.