9 черв. 2023

Міжнародний день друзів

9 червня відзначаємо найтепліше свято — Міжнародний день друзів, який присвячено дружнім взаєминам між людьми.
8 черв. 2023

Звітування керівника закладу С.А. Романенко

В закладі про свою діяльність за підсумками 2022/2023 року навчального року перед педагогічним колективом та громадськістю 08/06/2023 відбулося звітування керівника закладу Романенко С.А.
7 черв. 2023

ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ ТА ПЕДАГОГІВ!

Розроблено інструментарій оцінювання готовності дитини до навчання в умовах реформування української школи – «Чарівні перетворення»
5 черв. 2023

День повітряних кульок

5 червня проводиться День повітряних кульок. Ці червневі заходи у першій декаді місяця мають традиційний щорічний характер.
2 черв. 2023

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди закінчення навчального року

Дорогі діти! Шановні батьки та педагоги!
2 черв. 2023

Вітання голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради Неллі Казанжиєвої зі святом Останнього дзвоника

Вітаємо всіх із закінченням навчального року!
2 черв. 2023

Привітання начальника Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Олени Вєдяєвої зі святом Останнього

Дорогі освітяни, діти та батьки! Від щирого серця вітаю Вас зі зсвятом останнього дзвоника!
1 черв. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у травні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти травні 2023 року
30 трав. 2023

ПОРАДИ ВІД ЕКСПЕРТІВ ЮНІСЕФ: “ЯК ПІДТРИМАТИ ДІТЕЙ У СТРЕСОВИХ СИТУАЦІЯХ”

Наразі тисячі людей вимушені перебувати в укриттях, щоб врятуватися від обстрілів у зоні активних бойових дій. Експерти ЮНІСЕФ підготували поради, як підтримати дітей у стресових ситуаціях та допомогти їм подолати тривогу та страх. Що батькам потрібно говорити та робити, аби дитина почувалася спокійно?
29 трав. 2023

До уваги батьків!

Шановні батьки, повторіть з дитиною правила поведінки у природі.