4 черв. 2022

Про найважливіші події у сфері якості освіти у травні 2022 року

Управління державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у травні 2022 року.
3 черв. 2022

Випускний 2022

Дорогі наші батьки! Хоча зараз триває не простий період для всіх нас, а особливо для наших з вами діточок, проте ми вітаємо вас з випуском, з тим, що ваші дітки перейшли до нового етапу освітнього життя! Щиро бажаємо випускникам бути здоровими, успішними, завзятими, наполегливими в досягненні своїх найзаповітніших мрій та сподівань. А батькам зичимо терпіння, розуміння, успіхів та мирного неба. Де би ви не були, випустіть в небо повітряну кульку, та хай діти загадають бажання, а ми, маємо сподівання, що всі вони здійсняться.
2 черв. 2022

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди закінчення навчального року

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова!
1 черв. 2022

Відеозвернення Харківського міського голови Ігоря Олександровича Терехова з нагоди Міждународного дня захисту дітей

У своєму відеозверненні до Міжнародного дня захисту дітей, який відзначається сьогодні, 1 червня, Ігор Терехов нагадав про щорічну акцію «Діти Харкова – за мир!». Традиційно цього дня на площі Свободи збиралися тисячі дітей, щоб донести до дорослих цю важливу думку. За словами мера міста, цього року голоси дітей спрямовані на підтримку захисників, рідного міста-героя та рідної країни. Також Ігор Терехов подякував усім, хто продовжує вкладати душу, знання та сили у дітей – навчає, розвиває їхні творчі здібності, підтримує морально та психологічно. Міський голова підкреслив, що у мирний час діти знову сядуть за парти у відновлених дитячих садках та школах, і їхнє майбутнє життя має бути сповнене радістю, любов'ю та милосердям, а не страхом, відчаєм та сидінням у бомбосховищах. «Ми зробимо все, щоб дитинство наших дітей стало яскравим, захоплюючим, наповненим ласкою та добром, і хай на життєвому шляху на них чекають лише перемоги та успіх!» – зазначив мер Харкова.
1 черв. 2022

Міжнародний день Захисту дітей

Дорогі діти! Шановні батьки! Щиро вітаємо вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей! Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо. Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля. Бажаємо нашим дітлахам міцного здоров’я, добра, радості, мирного неба, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок!
30 трав. 2022

31 травня 2022 року, напередодні Дня захисту дітей, запрошуємо дошкільнят, батьків і вихователів на віртуальну зустріч із командою дитячого онлайн-садка НУМО!

Початок о 17:00. Долучайтеся до Zoom-конференції bit.ly/3LZ9cjc та дивіться онлайн-трансляцію на Facebook-сторінках Міністерство освіти і науки України і UNICEF Ukraine.
30 трав. 2022

Запрошуємо приєднатись до творчого онлайн-марафону «Діти Харкова за мир»

Запрошуємо керівників та педагогів закладів освіти долучитись до творчого онлайн-марафону «Діти Харкова за мир», який пройде у соціальних мережах 1 червня. Захід стане продовженням однойменної акції, яка шість років поспіль проводилася у Міжнародний день захисту дітей на площі Свободи. Онлайн-марафон проходитиме на сторінці @prostir_kh в «Instagram», «Facebook», «YouTube» та «Telegram».
30 трав. 2022

Запрошуємо приєднатись до творчого онлайн-марафону «Діти Харкова за мир»

27 трав. 2022

Онлайн-курс "Як підтримати дитину під час війни"

Онлайн-курс "Як підтримати дитину під час війни" створений для того, щоб допомогти дітям та їхнім батькам пережити війну та її страшні наслідки, навчитися правильно реагувати на стресові ситуації та залишатися сильними. Окрім лекцій, у курсі є практичні блоки з іграми, які допоможуть дорослим та дітям подолати стрес.
26 трав. 2022

«Як говорити з дитиною про війну» – 7 порад від психологів

Креативна освітня онлайн-платформа Creative Practice створила анімаційний ролик «Як говорити з дитиною про війну» – 7 порад від психологів. Ролик містить прості та дієві поради як говорити з дітьми про війну, як відповідати на їхні складні питання, як разом із дитиною реагувати на тривоги тощо. Більше відповідей та порад можна знайти у телеграм-каналі «Підтримай дитину». Усі матеріали (ігри, вправи, завдання, аудіоказки, словесні ігри, завдання для артикуляційної гімнастики тощо) розміщують щоденно, вони є безкоштовними і не вимагають підписки.