15 лют. 2022

Тематичні заняття "Як зима зустрічалася з весною"

В закладі освіти пройшли тематичні занняття "Як зима з весною зустрічалася"
8 лют. 2022

День безпечного Інтернету !!!

сьогодні з 14:00 до 15:00 відбудбувся Всеукраїнський онлайн-флешмоб до Дня безпечного Інтернету.
31 січ. 2022

Зимові розваги

Зимова прогулянка - чудова нагода для розвитку, оздоровлення дітей та гарного, бадьорого настрою
26 січ. 2022

Посібник про безпеку дітей

В Україні презентували посібник про безпеку дітей. Психолог Світлана Ройз разом з командою підготували посібник «Супергерої безпеки», у якому містяться рекомендації для батьків, як підготувати дітей до можливих надзвичайних ситуацій.
25 січ. 2022

До уваги батьків!

26 січня 2022 року о 16.00 відбудеться засідання районного батьківського клубу "Скарбничка мудрості". Заняття буде присвячене темі "Проблемна поведінка у дітей".
21 січ. 2022

Заходи присвячені Дню соборності України.

22 січня Україна відзначає День Соборності, приурочений до Акту об'єднання цього дня Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.
21 січ. 2022

ДО УВАГИ БАТЬКІВ !

01.01.2022 року в дошкільному навчальному закладі вступила в дію постанова Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 р. № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку». Основні зміни в меню закладів освіти, які набрали повної чинності з 1 січня 2022 року - більше овочів та фруктів, менше солі та цукру. Зміни прийняті з метою врегулювання організації харчування дітей з огляду на принципи здорового харчування; приведення енергетичної цінності раціону; структури харчування до Норм фізіологічних потреб вихованців в основних харчових речовинах і енергії.
20 січ. 2022

Шановні батьки!

Запрошуємо до участі у творчому конкурсі «Зимова казка». Фотографії робіт буде розміщено на інтерактивній дошці Padlet за посиланням: https://padlet.com/metodistmcira/gnqw8f6dlvvf656x.
19 січ. 2022

Міжнародний день зимових видів спорт!!!!

До Міжнародного дня зимових видів спорту, ми теж влаштували свої Олімпійські ігри, " Перегони на санчатах"
17 січ. 2022

День дітей-винахідників.

Тож 17 січня щорічно у всьому світі відзначають чудове та дуже популярне міжнародне свято – День дітей-винахідників. Тому і ми з дітьми спробували долучитись до винаходів і змайстрували власні " вітрячки"