19 лист. 2021

Всесвітній день дітей.

В цей день відбулися заходи, які були присвячені "Дітям", під девізом: "Посміхніться один одному. Діліться радістю, любов'ю, щирістю і вірою. Даруйте світло у своїх дитячих посмішках!"
17 лист. 2021

Запрошуємо до навчання цифрових навичок

З 1 по 30 листопада 2021 року триває масштабна інформаційна кампанія «Місяць цифрової грамотності», яка реалізується в межах проєкту Міністерства цифрової трансформації України Дія.Цифрова освіта. Запрошуємо долучитися до «Місяця цифрової грамотності», в рамках якого ознайомитися з платформами Дія.Цифрова освіта і Всеукраїнська Школа Онлайн та переглянути освітні серіали або ж скласти національний тест на цифрову грамотність - Цифрограм.
15 лист. 2021

Безпека дорожнього руху

З 15 листопада 2021 року по 19 листопада 2021 року в закладі дошкільної освіти "Тиждень безпеки дорожнього руху"
12 лист. 2021

Музичні розваги!!!

Музичні розваги "Осінь золота в гості завітала"
11 лист. 2021

Куточок природи!

Діти із задоволенням працюють в куточку природи.
10 лист. 2021

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ НАУКИ!

Мета цього дня — сприяти усвідомленню людьми корисності науки, необхідності більш тісної взаємодії між наукою і суспільством.
9 лист. 2021

День Української писемності та мови!!!

Сьогодні діти дізнавались цікаві факти про виникнення української мови
5 лист. 2021

Виставка дитячих поробок.

В дошкільному навчальному закладі проходить виставка дитячих поробок.
1 лист. 2021

Осінні канінули продовжено на тиждень

Шановні учасники освітнього процесу! У зв'язку з карантином та складною епідеміологічною ситуацією канікули в місті Харкові продовжено до кінця тижня. Заняття у школах розпочнуться 08 листопада 2021 року.
27 жовт. 2021

Тиждень безпеки!!!

В дошкільному закладі проходить Тиждень безпеки.