13 жовт. 2021

День українського козацтва

14 жовтня діти дошкільного закладу відзначали День українського козацтва під загальним гаслом "Козацькому роду нема переводу". З нагоди цього свята у закладі відбулися тематичні заходи: свята мужності; конкурси пісень; козацькі змагання; патріотичні флешмоби; пісенні, танцювальні конкурси; продемонстрували свою спритність, рухливість та творчі здібності.
12 жовт. 2021

Районний конкурс творчих робіт "Листівка захиснику України"

З метою залучення до патріотичного виховання дітей дошкільного віку, розвитку їх морально-етичних якостей, формування патріотичного світогляду, сприяння самореалізації дітей та їх творчого розвитку проведено конкурс дитячого малюнку «Листівка захиснику України».
6 жовт. 2021

Сьогодні працівники закладу отримали Картку Харків'янина!

Соціальний проект Карта харків'янина був ініційований в цьому році керівником міста Ігорем Тереховим. Іменна Карта, заявку на яку може подати кожен житель Харкова, дозволить отримувати знижки в магазинах і компаніях міста - від супермаркетів і аптек до служб таксі і інтернет-провайдерів
6 жовт. 2021

Останнім часом статистика захворювань на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 на території міста Харкова погіршилась. Особливу стурбованість викликає те, що контактні особи, які щоденно користуються громадським транспортом та перебувають в місцях скупчення людей, не виконують елементарні протиепідемічні заходи (насамперед використання респіраторів або захисних масок). Це значно підвищує ризик розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19 серед населення міста. На виконання розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в м. Харкові від 23.09.2021 №25 «Про незадовільний стан виконання протиепідемічних заходів на території міста Харкова», з метою запобігання розповсюдження захворювання населення міста Харкова на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, мінімізації поширення серед жителів міста коронавірусної хвороби та керуючись статтею 75 Кодексу цивільного захисту України інформуємо про необхідність дотримання мешканцями міста маскового режиму та виконання санітарно-гігієнічних норм.
27 вер. 2021

Із всеукраїнським Днем Дошкілля

Щиро вітаємо усіх працівників дошкілля із професійним святом! У цей день висловлюємо вам щиру вдячність за вашу працю, за терпіння до усіх малих бешкетників, мудрість, креативні знахідки та творчість. Бажаємо вам затишку й тепла, радості й позитиву, достатку вашим родинам і доброго здоров’я нам усім!
22 вер. 2021

УВАГА! "Жовтий рівень епідемічної небезпеки!

В Україні впрваджено жовтий рівень епідемічної небезпеки по всій території країни з 00 годин 00 хвилин 23 вересня 2021 року
21 вер. 2021

Моя Україна - моя Батьківщина

В групі старшого дошкільного віку пройшло інтегроване заняття - квест "Моя Україна - моя Батьківщина"
17 вер. 2021

Нові карантинні норми

Кабінет Міністрів України ухвалив зміни до постанови № 1236, що встановлює нові карантинні обмеження для запобігання поширенню COVID-19. Постанова набирає чинності через 7 днів з моменту публікації.
15 вер. 2021

Велодень у закладі дошкільної освіти

15.09.2021 року в дошкільному навчальному закладі № 382 "Джерельце" пройшов Велодень в рамках тижня "Фізкультури та спорту". Діти старших дошкільних груп, з задоволенням приймали участь у змаганнях
14 вер. 2021

В здоровому тілі здоровий дух!

Олімпійський тиждень продовжується, веселі розваги та квести запорука здорового і щасливого дитинства.