10 жовт. 2023

Центр громадського здоров’я інформує

Про організацію проведення заходів до всесвітнього дня серця
9 жовт. 2023

Знання, що рятують життя: для дорослих і дітей доступні освітні відеоролики про мінну безпеку

В Україні створили мотиваційні освітні ролики “Мінна безпека. Важливо знати кожному!”, які покликані підвищити обізнаність дітей щодо правил поводження з вибухонебезпечними предметами. Анімаційні ролики допоможуть педагогам і батькам: - підвищити обізнаність дітей щодо правил поводження з вибухонебезпечними предметами; - пояснити дитині в легкій формі про правильну поведінку при мінінй небезпеці; - пригадати основні правила мінної безпеки.
6 жовт. 2023

Консультація для батьків "Любити дитину такою, якою вона є - запорука правильного виховання"

Любити дитину такою, якою вона є - запорука правильного виховання. Ми повинні не тільки любити та приймати наших дітей, а одночасно й коригувати їхню поведінку.Як же цього досягти?
3 жовт. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у вересні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у вересні 2023 року.
1 жовт. 2023

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова

з Днем працівників освіти
30 вер. 2023

Звернення начальника Управління освіти Олени Вєдяєвої з нагоди Дня працівників освіти

Дорогі наші освітяни! Вітаю вас з вашим професійним святом!
28 вер. 2023

Важливо!

Профілактика серцево-судинних захворювань
27 вер. 2023

Міністерство освіти і науки України запрошує працівників сфери освіти відсвяткувати День дошкілля 2023 Дошкілля — перша ланка, з якої діти починають освіту. Щоб підтримати працівників дошкільної освіти та наголосити на важливості професії, 27 вересня Міністерство освіти і науки України проведе онлайн-подію, приурочену до Дня дошкілля.
26 вер. 2023

Нетипова поведінка дитини

Поради для батьків
23 вер. 2023

Вітання Олени Вєдяєвої, начальника Управління освіти

Щорічно, в кінці вересня, працівники дошкільної освіти отримують вітання, побажання та слова вдячності за свою відповідальну, цікаву й необхідну працю. Вже другий рік поспіль ми відзначаємо професійне свято працівників закладів дошкільної освіти в умовах воєнного стану. Проте педагоги садочків гідно тримають освітній фронт в умовах сьогодення й продовжують розвивати та виховувати дітей, використовуючи різні форми організації освітнього процесу.