Підготовка закладу дошкільної освіти до нового навчального року за кошти бюджету"

Місцевий бюджет на допомогу закладу дошкільної освіти

"Усі місцеві бюджети є самостійними, що забезпечується закріпленням за ними відповідних джерел доходів бюджету, правом місцевих органів влади визначати напрями використання бюджетних коштів відповідно до законодавства України, правом відповідних місцевих рад самостійно і незалежно одне від одного розглядати та затверджувати відповідні місцеві бюджети.

На даний час в рамках реалізації Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні проводиться активна робота по формуванню спроможних територіальних громад. Бюджети об’єднаних територіальних громад, що створюються згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, матимуть прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом. В результаті буде забезпечено виконання одного із напрямків реформи міжбюджетних відносин – перехід від триступеневої до двоступеневої бюджетної системи.

Завдяки реалізації реформи міжбюджетних відносин:

- місцеві органи влади можуть самостійно формувати та затверджувати свої місцеві бюджети не чекаючи затвердження державного бюджету;
- Міністерство фінансів не визначатиме і не доводитиме до місцевих бюджетів індикативні показники по доходах;
- значно розширено джерела наповнення місцевих бюджетів для забезпечення виконання органами місцевого самоврядування видаткових повноважень;
- існуючу систему балансування доходів і видатків місцевих бюджетів замінено принципово новою системою горизонтального вирівнювання податкоспроможності територій залежно від рівня надходжень на одного жителя;
- запроваджено нові види міжбюджетних трансфертів (освітня та медична субвенції, субвенція на підготовку робітничих кадрів, базова та реверсна дотації);
- на законодавчому рівні визначено механізм розрахунку нових видів міжбюджетних трансфертів;
- надано право самостійно встановлювати ставки податків в граничних межах, визначених законодавством, та надавати пільги з їх сплати.

Тобто, з боку держави, на законодавчому рівні забезпечено повну бюджетну самостійність та фінансову незалежність місцевих бюджетів.

Міністерство фінансів доводить до місцевих органів влади лише особливості складання розрахунків до проектів бюджетів на плановий бюджетний рік та розрахунки прогнозних обсягів міжбюджетних трансфертів і методики їх визначення."

В літку 2021року замінено від Департаменту освіти  паркан навколо території дошкільного навчального закладу

В літку 2020 року встановлена від Департаменту освіти встановлено Лічильник тепла Sharkі 14316-00.

За рахунок освітньої субвенції Кабінету міністрів України було зроблено:

Встановлено 6 вікон з металопластику з ремонтом внутрішніх  відкосів

1. Спальня групи та роздягальні групи № 5 "Ягідка"- 5 вікон.

2.Сходинкового маршу груп № 3, № 2 - 1 вікно.

3.Був зроблений капітальий ремонт в туалеті групової кімнати

№ 3 "Калинка".

4. Ремонт пральні.

5. В червні встановлено ігровий комплекс на майданчику групи № 1 "Курчатко".

Восени 2018 року встановлена від Департаменту освіти придбано електрична плита ПЕ 4 ШЧ для харчоблоку - 13768 - 80.

Влітку 2017 року під час проведення ремонтних робіт у дошкільному навчальному закладі № 382 за рахунок міського бюджету виконано наступні роботи:

1. В липні було зроблено 230 м2  м'якої покрівлі.

2.В липніі  встановлено ігровий комплекс на майданчику групи № 9.

3.В серпні були вставлені металопластикові вікна:

- в медичному блоці,

- в роздягальні групи № 2,3,

- в тулетній кімнаті групи № 2,

- на схдинковому прольоті груп № 6,№ 7.

Бюджетне фінансування закладу здійснюеться:

- Харчування дітей фінансується 40% від загальної  вартості.

- Оплата комунальних платежів.

- Зарплата співробітникам.

- Вивіз побутового сміття.

- Придбання дизенфікуючих засобів.

Шановні батьки, або особи, що їх замінюють!

Муніципальна охорона дошкільного закладу - с першошго січня 2017 оплачуеться за рахунок бюджетних коштів.

Придбано за бюджетні  кошти  в грудні місяці 2016 року

Лопата штикова

Папір канцелярський

6

Влітку 2016 року під час проведення ремонтних робіт у дошкільному навчальному закладі № 382 за рахунок міського бюджету виконано наступні роботи:

1. В липні було зроблено 400 м2  м'якої покрівлі.

2.В серпні  встановлено ігровий комплекс на майданчику групи № 10.

Бюджетне фінансування закладу здійснюеться:

- Харчування дітей фінансується 40% від загальної  вартості.

- Оплата комунальних платежів.

- Зарплата співробітникам.

- Предплата фахового журналу "Дошкільний навчальний заклад" - 6 місяців.

- Дератизація.

- Вивіз побутового сміття.

- Придбання дизенфікуючих засобів.