Порядок оплати

Розмір плати за харчування дітей встановлюють місцеві органи виконавчої влади.
Плата за харчування дітей вноситься щомісяця до банківських установ до 10 числа поточного місяця.
Батьки сплачують лише за дні відвідування дитиною дошкільного навчального закладу.
За дні, у які дитина не відвідувала заклад, плата з батьків не справляється. У цьому випадку, у наступному місяці здійснюється перерахування оплати.
Батьки надають оплачену квитанцію вихователю.
У разі відсутності дитини у закладі, батьки повинні отримати квитанцію та сплатити її, повідомити про оплату вихователя.
Звільнення батьків від плати або зменшення розміру плати запроваджується в місячний термін після подання відповідних документів до централізованої бухгалтерії управління освіти адміністрації Київського району.