Осінь завітала до нашого садочка!

4 лист. 2020
Тематичне дозвілля "Осінь завітала до нашого садочка"

В дошкільному закладі пройшли музичні розваги. Музичними керівниками, Нагорною Ганною Олександрівною та Хіцан Іриною Анатоліївною, були проведені тематичне дозвілля в  усіх вікових групах "Осінь завітала". Кожне свято для дітей – справжнє море радості, гарних емоцій та величезного задоволення. В закладі освіти  стало традицією проводити Свято Осені. Вихователі та музичний керівник зуміли створити неповторну атмосферу свята та поринути разом зі своїми вихованцями в неповторний осінній колорит в піснях, таночках та неповторних індивідуальних номерах, в яких діти показали свої творчі здібності, а педагоги свою майстерність по підготовці дітей до свята, передати настрій осінньої пори, коли природа готується до зими.