Творчий конкурс серед дітей старшого та середнього дошкільного віку «Листівка захиснику України»

27 лист. 2020
Напередодні Дня Збройних сил України у районі проведено творчий конкурс серед дітей дошкільного віку «Листівка захиснику України». Вихованці дитячого садка разом з батьками представили оригінальні робіти, виконаних у різних техніках: аплікації, малюнку, колажу, квілінгу. Малюнки та привітальні листівки від малюків передали до Харківського воєнного шпиталю, військової частини А 1363 (239 загальновійськовий полігон), Київського районного військового комісаріату.

Проведення таких творчих конкурсів є вкрай важливими. Родини вихованців активно долучаються до патріотичних ініціатив на підтримку військовослужбовців. Відчувши щире дитяче бажання жити у мирі, військовослужбовці й надалі будуть з честю та гідністю оберігати рідну країну, мир та спокій її громадян.Дякуємо за участь!