Тиждень науки!

8 лют. 2021
З 08.02.2021 по 12.02.2021 у закладі дошкільної освіти буде проведено Тиждень науки

З 08 по 12 лютого 2021 року у закладі дошкільної освіти буде проведено Тиждень науки. Головна мета якого залучення дітей дошкільного віку до дослідницької діяльності, формування інтересу в галузі природничих наук, технологій, підтримки та розповсюдження ефективного педагогічного досвіду, направленого на розвиток інтелектуальних та творчих здібностей дітей дошкільного віку.

Залучення дітей до проведення дослідів активізує їх інтелектуальний розвиток. Досліди, власне, дуже нагадують фокуси, вони посильні для дошкільників.

Структуру дослідництва складають: постановка проблеми, пошук шляхів її розв’язання та побудова гіпотез; вирішення завдання за допомогою практичних дій. Кожний етап потребує мобілізації психічних зусиль особистості, творчого пошуку.