Консультація для батьків «Безпека дітей влітку»

17 трав. 2021
Попередження дитячого травматизму - одна з найактуальніших проблем нашого часу. За життя і здоров'я дітей відповідають дорослі, і в першу чергу саме батьки повинні створити безпечні умови життєдіяльності дітей в літній період, сформувати у них навички безпечної поведінки та вміння передбачати наслідки небезпечних ситуацій.

Вихователі закладу освіти провели для батьків консультацію "Безпека дітей влітку". Нагадали батькам про елементарні правила поводження біля водоймищ,  безпечна поведінка у лісі, прогулянка з дитиною на відритій місцевості, отруєння, небезпечні комахи та інші види травмування.