Тиждень Безпеки

11 трав. 2021
З 11 по 14 травня в закладі дошкільної освіти проходить Тиждень безпеки дитини

З 11 по 14 травня в закладі дошкільної освіти проходить Тиждень безпеки дитини. Формування у дошкільнят навичок безпечної поведінки, у тому числі поведінки  в побуті, громадських місцях, на дорозі - є пріритетними завданнями родини і закладу дошкільної освіти.  Краще за все ці навички формувати під час  цікавих ігор. Упродовж тижня дітиі з задоволенням повторяли правила поведінки пішоходів на вулиці, пасажирів в транспорті, закріпили уявлення про дорожні знаки, вчились правильно поводитись в будь-яких надзвичайних ситуаціях. Головне завдання дорослих - не залякувати дітей, а вчити правильним адекватним діям у разі виникнення  будь-яких надзвичайних ситуаціях.