З Днем Вишиванки

20 трав. 2021
Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі. В Україні вишиванка теж символізує і родинну пам’ять, вірність та любов у сім’ї. Всесвітній день вишиванки відзначається щороку у третій четвер травня. Сьогодні працівники та вихованці ЗДО одягнули свої найкращі вишиванки, щоб долучитися до цього яскравого свята! У цей день педагоги нашого закладу провели тематичні бесіди та заняття з дітьми про традиційний одяг нашого народу. Діти молодшої групи за допомогою малювання створили свої гарні вишиваночки.

У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка. А Ви сьогодні у вишиванці?