Вітаємо переможців районного інтелектуального конкурсу серед дітей старшого дошкільного віку «Чомусики»!

28 трав. 2021
ІІ етап (фінальний) – у приміщенні закладу дошкільної освіти вихованці в онлайн-режимі виконували завдання, за допомогою сервісу Zoom. Конкурс проводився за номінаціями: «Юний математик», «Юний мовознавець та «Юний природознавець». У конкурсі взяли участь 96 дітей старшого дошкільного віку з усіх закладів дошкільної освіти району. Учасники показали високий та достатній рівні підготовки. Журі конкурсу відзначило відповідальне ставлення адміністрацій закладів дошкільної освіти до створення умов для проведення районного конкурсу в онлайн-режимі.

Переможцем районного інтелектуального конкурсу «Чомусики» :

у номінації "Юний математик"

вихованець старшої групи №11 "Ромашка"  Бажанов Матвій (вихователь Бондар Г.В.)

Переможцем  у номінації «Юний природознавець»:

вихованець старшої групи № 3 "Калинка"  Гунченко Єгор (вихователь Чепурко Т.І.)

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!