"Прощавай дитячий садочок!"

28 трав. 2021
28 травня у "ДНЗ № 382" відбулося тематичне заняття - розвага "Прощавай дитячий садочок!" .

Це свято – перший крок у доросле життя. Урочиста, яскрава зала, чарівні дівчатка у бальних сукнях, елегантні хлопчики залишаться незабутніми для всіх.

На свято завітали казкові герої, які не тільки розважали дітей, а й перевірили їх рівень  підготовки до школи.

Випускники попрощались з іграшками та передали малюкам з молодших груп, які запевнили всіх, що вони будуть любити та берегти їх.

Діти були нагороджені дипломами «Випускник ДНЗ» .

В житті вчорашніх дошкільнят це дуже значима подія, адже багато цікавого, нових друзів та яскравих вражень на них ще чекають попереду і скоро пролунає для них перший шкільний дзвінок.