Організація роботи закладу у літній оздоровчий період

8 черв. 2021
з 01.06.2021 по 31.08.2021 року літній оздоровчий період

Майже 3000 дітей дошкільного віку охоплені оздоровленням у закладах дошкільної освіти Київського району.

Під час  оздоровчого періоду у дитячих садках  внесено зміни у режим дня дітей, забезпечено максимально можливе перебування дітей на свіжому повітрі, збільшено тривалість денного сну відповідно до віку дітей. Протягом дня проводяться різноманітні  форми роботи, пов’язані з руховою активністю: ранкова гімнастика, гігієнічна гімнастика після денного сну, щоденні фізкультурні та музичні заняття, рухливі ігри, прогулянки-походи (дитячий туризм) та ін. Усі заходи проводяться з дотриманням карантинних вимог.

У всіх закладах дошкільної освіти передбачено прийом соків та свіжих фруктів на другий сніданок, а також використовуються у раціоні свіжі овочі.

Діяльність закладів дошкільної освіти у літній період спрямована на організацію змістовного дозвілля з метою оздоровлення дітей, забезпечення їхнього активного відпочинку.

Нехай  літо подарує малечі  безліч щасливих миттєвостей!