Консультація для педагогів

1 лип. 2021
Умови формування у вихованців культури здорового харчування. Харчування дітей влітку.

Формування у дітей культури здорового харчування відіграє найважливішу роль в охороні їх здоров'я. У кінцевому рахунку, від знання дітьми про здорове харчування залежить їх ставлення до їжі, як джерела підтримки життєвих сил, гарного самопочуття та настрою. У процесі повсякденної роботи з дітьми необхідно прагнути до того, щоб здорове, збалансоване харчування стало для них природним, а з віком єдино прийнятним. Культура здорового харчування у дітей виховуються з самого раннього віку. Звичка дбайливого ставлення до свого здоров'я через правильне харчування, придбана дитиною, зберігається тривалий час і стає, як говорить народна мудрість, другою натурою. В літній період особливу увагу треба приділяти вітамінізації дітей, включенням в раціон свіжих фруктів та овочів.