Вітаємо з Днем міста та з 30-річчям Незалежності України!

20 серп. 2021
ЗАХОДИ ДО ДНЯ МІСТА ХАРКОВА ТА З НАГОДИ 30-РІЧЧЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Колектив нашого садочка вітає всіх українців з днем міста Харкова та з 30-річчям незалежності України!

Керівником музичним Хіцан І.А. разом із вихователями була проведена музична розвага для дошкільнят під назвою «День народження Держави», яка була розпочата виконанням Державного Гімну України. Звучала прекрасна українська музика, яка нагадувала про минуле та сповнювала надією на прекрасне майбутнє.  Виконувалися дитячі українські сучасні пісні, діти грали в народні іігри.

Метою розваги було виховувати патріотичні почуття у дітей до своєї країни, символів України: прапора, герба та гімну, до національного вбрання; розвивати вміння  уважно слухати музику, співати та виразно читати вірші; сприяти розвитку у дітей акторських здібностей.

Хорошою традицією стало робити разом із дітьми прапор нашої країни України.