В закладі пройшла педагогічна рада на тему "Основні напрямки роботи дошкільного навчального закладу в новому 2021/2022 році"

31 серп. 2021
В закладі дошкільної освіти прйшла педагогічна рада на тему: "Основні напрями роботи дошкільно навчального закладу в новому 2021/2022 році".

Романенко С.А.     зазначила перелік навчальних програм, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання в дошкільних навчальних закладах у 2021/2022 навчальному році, спираючись на які є можливість забезпечити високу якість дошкільної освіти та реалізувати вимоги гуманітарно – естетичного напрямку роботи закладу, а також єдиної науково – методичної теми – формування компетентностей дитини дошкільного віку через розвиток її творчих здібностей, творчого мислення, підвищення якості освіти та здійснення соціально – орієнтованого підходу до управління дошкільним навчальним закладом.

Також була присутня Д'якова Ірина Анатоліївна директор Комунального закладу «Харківська спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів № 16 Харківської міської ради Харківської області імені В.Г.Сергєєва»

Пройшов  семінар На тему :"Забезпечення наступності змісту дошкільної і початкової освіти: впровадженняя освітньої програми «Впевнений старт» у практику роботи з дітьми старшого дошкільного віку”.