Велодень у закладі дошкільної освіти

15 вер. 2021
15.09.2021 року в дошкільному навчальному закладі № 382 "Джерельце" пройшов Велодень в рамках тижня "Фізкультури та спорту". Діти старших дошкільних груп, з задоволенням приймали участь у змаганнях

15.09.2021 року в дошкільному навчальному закладі № 382 "Джерельце" пройшов Велодень в рамках тижня "Фізкультури та спорту". Діти старших дошкільних груп, з задоволенням приймали участь у змаганнях. Велоспорт сприяє фізичному розвитку дошкільників, впливає на координацію рухів та зміцнює мязи. Малята проявили свою спритність, увагу, вміння вболівати за команду та отримали задоволення від спортивного свята.

Гарний, цікавий, веселий захід подарував усім учасникам яскраві позитивні емоції.