День українського козацтва

13 жовт. 2021
14 жовтня діти дошкільного закладу відзначали День українського козацтва під загальним гаслом "Козацькому роду нема переводу". З нагоди цього свята у закладі відбулися тематичні заходи: свята мужності; конкурси пісень; козацькі змагання; патріотичні флешмоби; пісенні, танцювальні конкурси; продемонстрували свою спритність, рухливість та творчі здібності.

Козак в українській культурі – звитяжний воїн, озброєний захисник Вітчизни, що боронить віру, гідність та звичаї усього нашого народу. Саме такими відчули себе діти закладу  - відважними, кмітливими, відчайдушними і веселими - справжніми нащадками славетного козацького роду.