1 жовт. 2023

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова

з Днем працівників освіти
30 вер. 2023

Звернення начальника Управління освіти Олени Вєдяєвої з нагоди Дня працівників освіти

Дорогі наші освітяни! Вітаю вас з вашим професійним святом!
28 вер. 2023

Важливо!

Профілактика серцево-судинних захворювань
27 вер. 2023

Міністерство освіти і науки України запрошує працівників сфери освіти відсвяткувати День дошкілля 2023 Дошкілля — перша ланка, з якої діти починають освіту. Щоб підтримати працівників дошкільної освіти та наголосити на важливості професії, 27 вересня Міністерство освіти і науки України проведе онлайн-подію, приурочену до Дня дошкілля.
26 вер. 2023

Нетипова поведінка дитини

Поради для батьків
23 вер. 2023

Вітання Олени Вєдяєвої, начальника Управління освіти

Щорічно, в кінці вересня, працівники дошкільної освіти отримують вітання, побажання та слова вдячності за свою відповідальну, цікаву й необхідну працю. Вже другий рік поспіль ми відзначаємо професійне свято працівників закладів дошкільної освіти в умовах воєнного стану. Проте педагоги садочків гідно тримають освітній фронт в умовах сьогодення й продовжують розвивати та виховувати дітей, використовуючи різні форми організації освітнього процесу.
21 вер. 2023

Міжнародний день миру

Сьогодні на планеті відзначають Міжнародний день миру
15 вер. 2023

ЯК ДІТЯМ СКОРОТИТИ ЧАС, ПРОВЕДЕНИЙ ЗА ГАДЖЕТАМИ – ПОРАДИ ВІД ПЕДАГОГІВ ТА ДИТЯЧИХ ПСИХОЛОГІВ

Задля того, щоб скоротити час перебування дитини за гаджетами, пропонуємо скористатися такими рекомендаціями:
13 вер. 2023

В Україні буде існувати єдина електронна система обліку дошкільнят і школярів

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України». Метою постанови є перехід до спрощеного ведення шкільної документації, яка пов'язана з обліком дітей дошкільного і шкільного віку. Цю інформацію оприлюднило Міністерство освіти і науки, коментуючи ухвалену урядову постанову.
8 вер. 2023

Правила безпеки

Поради та правила для дітей, як безпечно поводитись із незнайомими та знайомими людьми