30 трав. 2023

ПОРАДИ ВІД ЕКСПЕРТІВ ЮНІСЕФ: “ЯК ПІДТРИМАТИ ДІТЕЙ У СТРЕСОВИХ СИТУАЦІЯХ”

Наразі тисячі людей вимушені перебувати в укриттях, щоб врятуватися від обстрілів у зоні активних бойових дій. Експерти ЮНІСЕФ підготували поради, як підтримати дітей у стресових ситуаціях та допомогти їм подолати тривогу та страх. Що батькам потрібно говорити та робити, аби дитина почувалася спокійно?
29 трав. 2023

До уваги батьків!

Шановні батьки, повторіть з дитиною правила поведінки у природі.
25 трав. 2023

Дайджест проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні»

Міністерство освіти і науки України анонсувало перший випуск Дайджесту проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні». У першому випуску дайджесту розміщено методичні матеріали щодо забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах війни в Україні, педагогічні ідеї з організації освітніх зустрічей для педагогів та батьків.
24 трав. 2023

Звітування керівника закладу Романенко С.А.

Звітування керівника закладу №382 "Джерельце" Романенко С.А. про свою діяльність за підсумками 2022/2023 року навчального року перед педагогічним колективом та громадськістю, відбудеться онлайн 08.06.2023 року о 14.00 на платформі ZOOM
23 трав. 2023

День Героїв

Щороку 23 травня в Україні відзначають День Героїв, встановлений на честь українських борців за свободу та незалежність нашої тисячолітньої держави. Це свято є символом непоборності української нації та її жаги до вільного життя на рідній землі.
22 трав. 2023

Консультація для педагогів

Як планувати освітній процес легко та дієво використовуючи інтернет–ресурси та цифрові технології
18 трав. 2023

День вишиванки

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому. Історія вишиванки своїми витоками сягає в незапам’ятні часи.
16 трав. 2023

Журнал "Дошкільне виховання" запрошує на вебінар.

Тема вебінару: Дистанційна освіта для дошкільнят. Дата й час проведення: Чт 18 травня 2023 р., 16:00.
15 трав. 2023

Міжнародний день сім'ї

Сім'я для кожної людини є дуже важливою для життя. Народжуючись на світ, маленька людина набуває маму і тата, а виростаючи обзаводитися власною сім'єю. Сім'я – це не тільки батьки, це ще й улюблені, близькі, а іноді навіть друзі, з якими пройшов вогонь і воду. Звичайно, в традиційному розумінні, сім'я – це мама, тато і їх діти. Зовсім не дивно, що існує міжнародне свято сім'ї, в яке всі люди об'єднуються і святкують таке світле свято.
13 трав. 2023

День матері

Це свято присвячене матерям та материнству, і є днем вшанування та вдячності за все, що вони роблять для своїх дітей.