17 серп. 2021

Програма "Шкільний офіцер поліції"

В рамках програми "Шкільний офіцер поліції" 17 серпня 2021 року до дошкільного закладу завітав співробітник поліції Ченський Дмитро Геннадійович. Під час зустрічі патрульний поліцейській розповів дітям правила безпечної поведінки на вулиці.
13 серп. 2021

Особливості перебування громадян у «зеленому» рівні епідемічної небезпеки

Шановні учасники освітнього процесу! Відповідно до п. 2 постанови Кабінету Мiнiстрiв України від 09.12.2020 № 1236 (зі змінами) починаючи з 17.06.2021 на території України встановлено зелений рівень епідемічної небезпеки, вiдповiдно до якого забороняється перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.
12 серп. 2021

Продовження адаптивного карантину до 1 жовтня 2021 року.

Кабінет Міністрів України на засіданні 11 липня 2021 року прийняв рішення про продовження адаптивного карантину
10 серп. 2021

Інформ-реліз Управління Державної служби якості освіти у Харківській області 5 серп. 2021

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області започатковує інформування про найважливіші події у сфері якості освіти.
5 серп. 2021

Ігрова діяльність в закладі освіти

Консультація для педагогів
2 серп. 2021

Увага! ОголошенняІ

Відновлення освітнього процесу
27 лип. 2021

Шановні батьки! УВАГА!

Про призупинення освітньо-виховного процесу!
16 лип. 2021

Зустріч вихованців закладу з працівником патрульної поліції в рамках прогами "Шкільний офіцер поліції"

16.07.2021 відбулася зустріч вихованців закладу з працівником поліції Ченським Д.Г. - мова йшла про правила дорожнього руху.
7 лип. 2021

БЕЗПЕКА ДИТИНИ ВЛІТКУ

В літньо- оздоровчий період в усіх групах закладу освіти проводиться робота з дітьми з питань безпеки. Вихователі постійно проводять дилдактичні ігри, бесіди,обговорено ситуації та дії дітей на випадок небезпеки.
1 лип. 2021

Консультація для педагогів

Умови формування у вихованців культури здорового харчування. Харчування дітей влітку.