12 лют. 2024

До уваги педагогів та батьків вихованців

З 12.02.2024 по 18.02.2024 у закладі дошкільної освіти проходить Тиждень науки
10 лют. 2024

Головні правила перевезення дітей в автотранспортному засобі.

Поради батькам.
8 лют. 2024

До уваги педагогів!

ФЕСТИВАЛЬ "ДОБРИХ ПРАКТИК" ОСВІТЯН ХАРКІВЩИНИ
5 лют. 2024

Запрошуємо до участі

Оголошуємо реєстрацію на Global Money Week 2024 відкритою!
5 лют. 2024

Підтримуйте ментальне здоров’я у дошкільнят

Запрошуємо вихователів закладів дошкільної освіти долучатись до конкурсу “Гратися і не боятися”
2 лют. 2024

Про найважливіші події у сфері якості освіти у січні 2024 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у січні 2024 року.
2 лют. 2024

Запрошуємо до участі

Марафон "Добро починається з тебе"
1 лют. 2024

Відеороликі для дітей, присвячені мінній безпеці

Мінреінтегації спільно з партнерами – проектом Dovidka.info та благодійною організацією «Смарт ангел» – створено кілька просвітницьких відеороликів для дітей, присвячених мінній безпеці. Метою розробки та поширення цих матеріалів - нагадування про те, що третина України замінована або забруднена рештками зброї й техніки внаслідок війни. Тож мінна небезпека нині загрожує кожному – як дорослим, так і дітям.
29 січ. 2024

Про підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів дошкільної освіти

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» пропонує педагогічним працівникам закладів дошкільної освіти у січні-березні 2023 року запланувати підвищення кваліфікації за освітньою програмою «Освіта і піклування» (Education & Care) та долучитись до заходів з метою підготовки до виконання завдань піклування і розвитку дітей раннього та дошкільного віку.
24 січ. 2024

Як діяти, якщо опинилися під завалами будівлі

Про те, як поводитися у такій ситуації, розповіли спеціалісти ДСНС України.