28 трав. 2021

"Прощавай дитячий садочок!"

28 травня у "ДНЗ № 382" відбулося тематичне заняття - розвага "Прощавай дитячий садочок!" .
28 трав. 2021

Вітаємо переможців районного інтелектуального конкурсу серед дітей старшого дошкільного віку «Чомусики»!

ІІ етап (фінальний) – у приміщенні закладу дошкільної освіти вихованці в онлайн-режимі виконували завдання, за допомогою сервісу Zoom. Конкурс проводився за номінаціями: «Юний математик», «Юний мовознавець та «Юний природознавець». У конкурсі взяли участь 96 дітей старшого дошкільного віку з усіх закладів дошкільної освіти району. Учасники показали високий та достатній рівні підготовки. Журі конкурсу відзначило відповідальне ставлення адміністрацій закладів дошкільної освіти до створення умов для проведення районного конкурсу в онлайн-режимі.
27 трав. 2021

Шановні батьки!

З нагоди Дня захисту дітей в саду ім. Т.Г. Шевченка 30 травня з 15.00 до 19.00 відбудуться святкові заходи.
26 трав. 2021

Спробуй повторити

Заняття в старшій групі
24 трав. 2021

"Батьківщина - рідна Україна"

Заняття дитина в соціумі, гр.№11 старший дошкільний вік
20 трав. 2021

З Днем Вишиванки

Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі. В Україні вишиванка теж символізує і родинну пам’ять, вірність та любов у сім’ї. Всесвітній день вишиванки відзначається щороку у третій четвер травня. Сьогодні працівники та вихованці ЗДО одягнули свої найкращі вишиванки, щоб долучитися до цього яскравого свята! У цей день педагоги нашого закладу провели тематичні бесіди та заняття з дітьми про традиційний одяг нашого народу. Діти молодшої групи за допомогою малювання створили свої гарні вишиваночки.
17 трав. 2021

Консультація для батьків «Безпека дітей влітку»

Попередження дитячого травматизму - одна з найактуальніших проблем нашого часу. За життя і здоров'я дітей відповідають дорослі, і в першу чергу саме батьки повинні створити безпечні умови життєдіяльності дітей в літній період, сформувати у них навички безпечної поведінки та вміння передбачати наслідки небезпечних ситуацій.
14 трав. 2021

Підсумки проведення Тижня безпеки дитини у весняний період та День Цивільного захисту

З 11.05.2021 по 14.05.2021 в закладі дошкільної освіти пройшов Тиждень безпеки дитини у весняний період та День Цивільного захисту в закладі дошкільної освіти
13 трав. 2021