Телефон довіри

Телефон довіри - це інформаційна, соціально – психологічна, консультативна служба, що створюється при управлінні освіти Департаменту з гуманітарних питань Харківської міської ради і призначена для профілактичної консультативної допомоги.

Головною метою Телефону довіри є надання безкоштовної психолого-педагогічної та інформаційної допомоги всім суб’єктам навчального процесу, а саме: учням, вчителям, батькам, адміністраторам, які звертаються з метою одержання консультативної допомоги.

До роботи в межах Телефону довіри залучаються фахівці (далі консультанти), що мають психологічну або педагогічну освіту. Консультант представляється: «Телефон довіри», не називаючи своїх паспортних даних. Тривалість однієї бесіди з абонентом визначається індивідуально в залежності від реалізації поставлених цілей, але не більше, ніж 15 хвилин. Консультант зберігає таємницю бесіди (за вимогою абонента) й не наполягає на отриманні інформації щодо місця перебування й паспортних даних абонента.

ЕКСТРЕНА ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА

В житті кожного з нас інколи виникають проблеми, подолати які самому важко, а іноді – неможливо. Важливо, щоб в такий момент поряд опинились люди, які здатні не просто вислухати та зрозуміти, але й надати суттєву допомогу :

Перелік установ та організацій Київського району, які надають кваліфіковану допомогу дітям та сім'ям

Шановні відвідувачі сайту! Харківський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді «Довіра» стає ближче! Відтепер отримати корисну інформацію про заплановані заходи, зареєструватися на участь у цих заходах, а також задати всі питання на сайті.

УСТАНОВИ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ, ЩО НАДАЮТЬ КВАЛІФІКОВАНУ ДОПОМОГУ ЩОДО ЗАХИСТУ ПРАВ ДІТЕЙ
       Національна Дитяча «гаряча лінія» - для дітей та про дітей. Це означає, що «гаряча лінія» приймає дзвінки від дітей та від дорослих, чиї запити стосуються дітей. Дитяча «гаряча лінія» функціонує за безкоштовним номером 0-800-500-225 (безкоштовний з мобільних та стаціонарних номерів телефонів по всій території України). А з 1 червня 2017 року Національна дитяча «гаряча лінія» відкрила короткий номер 116 111 (безкоштовний для абонентів КиївСтар та Лайфселл), що покращило доступ дітей до отримання консультацій. Даний номер телефону запроваджений у 26 європейських країнах як узгоджений номер допомоги дітям по телефону.
      Лінія є абсолютно безкоштовною, анонімною та конфіденційною.
        На Національній дитячій "гарячій лінії консультують компетентні у дитячих питаннях психологи, юристи соціальні працівники та соціальні педагоги. Коло питань, з яких надаються консультації, досить широке і було сформовано на основі отримуваних запитів від абонентів. Основні теми, з яких консультують на Національній дитячій «гарячій лінії», - насильство над дітьми та жорстоке поводження з ними у сім’ї та з боку оточення, психологічні проблеми, негаразди у стосунках з дорослими та однолітками, майнові права дітей, питання встановлення опіки, а також булінг і безпека в Інтернеті.
      Дитяча «гаряча лінія» працює по будням з 12 до 20 години та в суботу з 12 до 16 години.
Електронні банери Національної дитячої «гарячої» лінії: Посилання для розміщення банеру:

ТЕЛЕФОНИ ДОВІРИ

Департаменту освіти Харківської міської ради

(з 08.00 до 22.00)

Телефон довіри у Харкові

(19.00 – 07.00 – щоночі)

Всеукраїнський телефон довіри

з питань ВІЛ/СНІДУ

Телефон довіри

для сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, а також сімей вимушених переселенців з зони АТО

щодо запобіганню домашньому насильству

Телефон довіри МВС

044 254 75 75

Головне управління Національної поліції в області

Громадське об’єднання

«Здорова родина – щаслива дитина»

050 406 89 12

Харківське відділення Всеукраїнського благодійного фонду допомоги жертвам насилля

067 572 30 09

Національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації

0 800 500 335

(безкоштовно зі стаціонарних телефонів на всій території України)

(безкоштовно з мобільних телефонів)

«Дитяча гаряча лінія» з захисту прав дітей

0 800 500 225

(безкоштовно зі стаціонарних телефонів на всій території України)

(з мобільного, для абонентів

КиївСтар та Лайфселл)

КОНТАКТИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ

№з/п

Назва та мета організації

1.

Єдина гаряча лінія для осіб які постраждали від торгівлі людьми, домашнього насильства, насильства за ознакою статі, насильства стосовно дітей, або загрозу його вчинення

2.

Національна дитяча гаряча лінія (з питань булінгу, різних видів насилля, психологічної допомоги) «Ла Страда Україна»

0800 500 225,

(З 12.00 до 20.00)

3.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для постраждалих від домашнього насильства.  Учасники освітнього процесу можуть отримати кваліфіковану правову допомогу

0 800 213 103

4.

Гаряча лінія для отримання безкоштовної психологічної допомоги. Всесвітня організація охорони здоров’я та Міністерство охорони здоров’я України.

Реєструйтеся на платформі «Розкажи мені» та покращуйте свій емоційний стан.

tellme.com.ua

5.

Товариство Червоного Хреста України, Інститут когнітивного моделювання. З питань протидії домашньому насильству.

Он-лайн- платформа «Мені здається».

6.

Проєкт "Мій телефонний друг".

Волонтери підтримують людей, які опинилися на самоті під час пандемії

COVID-19.

0 800 202 147