ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ НАУКИ!

10 лист. 2021
Мета цього дня — сприяти усвідомленню людьми корисності науки, необхідності більш тісної взаємодії між наукою і суспільством.

Педагоги розповідали дітям про професії вчених та винахідників, про їх важливість, адже науковці працюють для майбутнього всіх жителів Землі. Саме вони придумали транспорт, комп’ютери, мобільні телефони, винаходять ліки від хвороб, попереджають людей про землетруси та буревії тощо. Проводили цікаві сюжетно-рольові ігри «Як вчені допомагають різним професіям», та дослідницькі ігри «Знайди винаходи у природі».

Впродовж дня в усіх вікових групах було проведено цікаві бесіди-дослідження з дітьми ; виконували разом із дітьми досліди.