Майстер-клас для педагогів закладів дошкільної освіти 02 грудня 2021

2 груд. 2021

МЕТА:

Предоставлення досвіду роботи з дітьми дошкільного віку щодо розвитку пізнавальної активності через дослідницьку діяльність.

ЗАВДАННЯ:

-Підвищити рівень професійної компетенції учасників майстер-класу з розвитку пізнавальної активності дошкільнят через дослідницьку діяльність.

-Надати учасникам майстер-класу практичні знання про дослідно-експериментальну діяльність та можливості застосування їх практично.

-Сформувати в учасників майстер-класу мотивацію на використання експериментальної діяльності, що сприяє пізнавальній активності дошкільнят.

-Розвивати пізнавальний інтерес до навколишнього, вміння ділитися набутим досвідом з іншими людьми.

-Виховувати емоційно-ціннісне ставлення до навколишнього світу.

АКТУАЛЬНІСТЬ:

Цей майстер клас може бути цікавим педагогам, які працюють на тему експериментування та дослідницька діяльність дітей.

Педагог, який використовує експериментування у своїй роботі, знайде собі щось нове, а непрацюючий, зрозуміє наскільки це цікаве і захоплююче заняття.