УВАГА!

2 трав. 2022
Посібники для дітей про правила поведінки з вибухонебезпечними предметами

Шановні педагоги, батьки та діти!

Нагадуємо, що у вільному доступі розміщено навчальні посібники у вигляді коміксів для дітей «Мінна безпека не без ПЕКа» та «Безпечний Пекосвіт».

Видання сприяють запам’ятовуванню школярам зовнішнього вигляду небезпечних об’єктів та їхніх ознак, навчають правил поведінки в небезпечних ситуаціях, містять цінні поради та інформаційні плакати, що допоможуть краще запам’ятати та засвоїти алгоритм дій, змоделювати поведінку в разі виникнення небезпечної ситуації, пов’язаної з мінами та вибухонебезпечними предметами.

У книгах наведені QR-посилання, за допомогою яких учні можуть перевірити свої знання або переглянути корисні відео. Інтерактивність цієї книжки допоможе дітям в ігровій формі легше засвоїти матеріал.

Пам'ятайте! Дотримання правил поведінки в небезпечних ситуаціях може зберегти життя!