Нарада керівників закладів дошкільної освіти

10 трав. 2022
Сьогодні, 10 травня 2022 року, відбулась нарада керівників закладів дошкільної освіти усіх типів та форм власності. В умовах воєнного часу нарада була проведена за допомогою сервіса ZOOM. На нараді були обговорені поточні та термінові питання, а саме: про організацію закінчення навчального року; про поточний стан пошкоджених в наслідок агресії РФ будівель закладів дошкільної освіти освіти та про плани ремонтно-відновлювальних робіт; про організацію трудових відносин та оплату праці працівників ЗДО в умовах воєнного стану; про підготовку ЗДО до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 років; звітність про продукти харчування у ЗДО.

Особливу увагу було приділено питанню необхідності надання психологічної підтримки дітям. Керівникам рекомендовано підключити до роботи з ними практичних психологів та, незважаючи на виклики воєнного часу, забезпечити повноцінну соціалізацію дітей дошкільного віку, які залишились у місті Харкові, у тому числі тим дітям, які перебувають на станціях метрополітену.

Керівники отримали від начальника Управління освіти Куценко Тетяни Володимирівни доручення щодо організації роботи закладів дошкільної освіти з обговоренних питань.