Шановні батьки!

16 трав. 2022
Запрошуємо ваших дітей віком від 6 до 10 років до участі у заняттях «Соціальний розвиток особистості» (практики арт-терапії та емоційного інтелекту) для підтримки їх врівноваженого психологічного стану та емоційної стійкості! ✔️Форма занять: онлайн ✔️Платформа: Zoom ✔️Участь: безкоштовна ✔️Частота занять: 1 раз на тиждень ✔️Кількість учасників групи: 10 осіб ✔️Реєстрація: через дірект сторінки «Інстаграмм»: @hmcss_dovira ✔️Форма реєстрації: ПІБ одного з батьків, ПІБ дитини, її вік, район м. Харкова, контактний телефон батьків ✔️Хто візьме участь: перші 10 зареєстрованих діток ✔️Коли почнуться заняття: після сформування групи ✔️Як отримати посилання та дізнатися про дату та час 1 заняття: повідомлення надійде першим 10 зареєстрованим учасникам групи у дірект.

Харківський міський центр соціальних служб "Довіра" звертається до батьків маленьких харків'ян.
Шановні батьки! Запрошуємо ваших дітей віком від 6 до 10 років до участі у заняттях «Соціальний розвиток особистості» (практики арт-терапії та емоційного інтелекту) для підтримки їх врівноваженого психологічного стану та емоційної стійкості!
✔️Форма занять: онлайн
✔️Платформа: Zoom
✔️Участь: безкоштовна
✔️Частота занять: 1 раз на тиждень