18 СЕРПНЯ – МІЖНАРОДНА СЕРПНЕВА ПЕДАГОГІЧНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ОСВІТА, ОСВІТЯНИ – НЕЗЛАМНІ У ВІЙНІ»

17 серп. 2022
У межах заходу будуть розглянуті такі питання: Які виклики існують у сфері освіти й науки через широкомасштабне вторгнення рф на території України? Які необхідні законодавчі зміни для розвитку системи освіти? Як повертатися до навчання в новому навчальному році? Які стратегічні плани та можливості співпраці з міжнародними партнерами країн ЄС у сфері освіти й науки?

Початок о 10:00

Онлайн-трансляція конференції буде доступна на YouTube-каналі та Facebook-сторінці МОН.

Також працюватимуть 12 локацій:

• Школа – територія безпеки
  • Повертаймося до навчання: освітній процес 2022/2023
  • Підтримай дитину! (освіта дітей з особливими освітніми потребами)
  • Навчання педагогічної еліти
  • Позашкілля-2022: безпека і патріотизм
  • Дошкільна освіта під крилами захисту
  • Активна школа – здорова Україна (фізична культура, спорт і здоров’я)
  • Приватна освіта – партнер для держави
  • Професійна освіта: результати, теперішній стан і перспективи
  • Вища та фахова передвища освіта в контексті глобальних викликів
  • Наука та інновації: ефективні дослідження для безпечної освіти
  • Цифрова трансформація освіти в умовах війни: антикризові рішення, можливості, плани.

По завершенню заходу відбудеться брифінг Міністра освіти і науки Сергія Шкарлета.

Акредитація для ЗМІ відкрита за формою до 18:00 17 серпня. У цілях безпеки місце проведення конференції буде повідомлено після підтвердження участі.