Шановні батьки!

21 квіт. 2023
Нагадуємо, що триває набір малят у заклад дошкільної освіти N22 на 2023/2024 навчальний рік.

Фахівці закладу готують нові цікавинки для діточок. Команда робить все можливе, щоб малятам було комфортно, затишно та безпечно у садочку.
Подати заявку ви можете на сайті закладу у розділі "електронна реєстрація":

Для зарахування до закладу дошкільної освіти на новому місці вам необхідно звернутися до навчального закладу та написати заяву про зарахування. Заява про зарахування подається особисто одним із батьків або іншим законним представником дитини. Прийом заяв про зарахування дітей до державного (комунального) закладу дошкільної освіти може організовуватися з використанням системи електронної реєстрації або засобів дистанційного зв’язку.

За наявності до заяви про зарахування дитини до закладу дошкільної освіти додаються: копія свідоцтва про народження дитини та медична довідка, видана відповідно до статті 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», разом з висновком про те, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти.

Умови зарахування до дитячого садка можуть відрізнятися у різних регіонах. Дізнавайтеся деталі у місцевому управлінні освіти.