Правила безпеки

8 вер. 2023
Поради та правила для дітей, як безпечно поводитись із незнайомими та знайомими людьми

Діти піддаються небезпеці нападу, викрадення й жорстокого поводження навіть у найдбайливіших сім'ях, школах і спільнотах. Але існують прості та ефективні способи навчити дітей захищати себе, ці способи прийнятні практично для будь-яких випадків. Адже навички та знання – це ключ до їх безпеки.

Людяність -  повага до людей, співчутливе, розуміюче ставлення до них.

Ця якість формується в процесі виховання, щоб дитина краще адаптувалася в соціумі й надалі почувалася в ньому комфортно. Вміння знаходити спільну мову, підтримувати один одного в найскладніший час об’єднало нас.

Інколи хвилини можуть врятувати життя.

Це може зробити кожен. Ознайомте дітей із чіткими інструкціями, щоб вони знали як поводитися безпечно, якщо дорослих нема поруч.