Свято букваря!

3 трав. 2019
Діти старшого дошкільного віку відвідали свято букваря у ЗОШ №37

Травень у ЗОШ №37  відзначився чарівним святом «Прощавай, Букварику!», на яке були запрошені майбутні першокласники із нашого закладу. Всі учні успішно оволоділи навичками читання та письма. Про що і звітували на святі. Діти гралися, співали, танцювали, декламували вірші.

Першокласники закінчили вивчати першу і найважливішу у своєму житті книгу – Буквар. Тому на святі вони були дуже горді та поважні. Як дзвіночки лунали вірші та пісні дітей, учні заходилися у запальному таночку.

Педагоги закладу пишаються здобутками наших віпускників і бажають  їм надалі розвивати свої таланти та здібності.

Свято закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався! І ми впевнені, що цей шлях буде легким та радісним!