Виставка - презентація педагогічних ідей 2011 - 2012 навчального року

26 бер. 2012
Виставка - презентація педагогічних ідей 2011 - 2012 навчального року

26. березня 2012 року у дошкільному навчальному закладі № 109 пройшла  района виставка -  презентація педагогічних ідей.
Наш дошкільний заклад представив чотири досвіди роботи за темами:

- "Управління розвитком педагогічної творчості вихователів дошкільного закладу" - автор Романенко Світлана Анатоліївна;
- "Оптимізація розвитку мовленнєвої компетенції старших дошкільників в організованій музичній діяльності" - автор Калініна Валентина Володимирівна;
- "Інтегровані заняття як засіб розвитку мовленнєвої компетенції дітей дошкільного віку" - автор Носкова Зінаїда Петрівна;
- "Формування пізнавальної активності під час організованої розвивальної діяльності дітей старшого дошкільного віку" - автор Бондар Ганна Володимирівна.
Всі роботи були відмічені дипломом Управління освіти адміністрації Київського райнону Харківської міської ради, за оригінальність, творчий пошук, теоретичну і практичну цінність матеріалів, представлених на районній виставці - презентації педагогічних ідей.