Зустріч з працівниками поліції

30 січ. 2020
Сьогодні відбулася зустріч дітей з працівниками поліції.

Сьогодні діти старшого дошкільного віку зустрілися з інспектором районного відділу поліції.  Головною метою було попередження дитячого травматизму. В ході зустрічі з дітьми була проведена бесіда про види правопорушень, які часто трапляються у навколишньому середовищі та на вулиці, ознайомили з правилами безпечного дорожнього руху.  Приємним було те, що зустріч пройшла у формі діалога, діти отримали безліч корисної інформації та погодились з тим, що необхідно дбати про своє життя.

Такі зустрічі дають можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.