20 трав. 2021

З Днем Вишиванки

Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі. В Україні вишиванка теж символізує і родинну пам’ять, вірність та любов у сім’ї. Всесвітній день вишиванки відзначається щороку у третій четвер травня. Сьогодні працівники та вихованці ЗДО одягнули свої найкращі вишиванки, щоб долучитися до цього яскравого свята! У цей день педагоги нашого закладу провели тематичні бесіди та заняття з дітьми про традиційний одяг нашого народу. Діти молодшої групи за допомогою малювання створили свої гарні вишиваночки.
17 трав. 2021

Консультація для батьків «Безпека дітей влітку»

Попередження дитячого травматизму - одна з найактуальніших проблем нашого часу. За життя і здоров'я дітей відповідають дорослі, і в першу чергу саме батьки повинні створити безпечні умови життєдіяльності дітей в літній період, сформувати у них навички безпечної поведінки та вміння передбачати наслідки небезпечних ситуацій.
14 трав. 2021

Підсумки проведення Тижня безпеки дитини у весняний період та День Цивільного захисту

З 11.05.2021 по 14.05.2021 в закладі дошкільної освіти пройшов Тиждень безпеки дитини у весняний період та День Цивільного захисту в закладі дошкільної освіти
13 трав. 2021

«Вогонь – друг, вогонь ворог»

З дітьми дошкільного віку були проведені заняття, бесіди, ігри про пожежну безпеку
12 трав. 2021

«Правила дорожнього руху: вивчай, знай, виконуй!» 12 трав. 2021

З дітьми дошкільного віку проведені заняття, ігри, бесіди щодо правил дорожнього руху
12 трав. 2021

Завершено ІІ етап районного інтелектуального конкурсу ЧОМУСИКИ

12 травня 2021 року пройшов ІІ етап районного інтелектуального конкурсу "Чомусики - 2021" серед дітей старшого дошкільного віку.
11 трав. 2021

Тиждень Безпеки

З 11 по 14 травня в закладі дошкільної освіти проходить Тиждень безпеки дитини
11 трав. 2021

ІІ етап Чомусиків

1 травня 2021 року на базі закладів дошкільної освіти району розпочався ІІ етап районного інтелектуального конкурсу «Чомусики» серед дітей старшого дошкільного віку. Сьогодні вихованці змагалися у номінації «Юний математик»!
8 трав. 2021

Увага!

В Україні діє заборона на використання символіки тоталітарних режимів
6 трав. 2021

Районний інтелектуальний конкурс "Чомусики - І етап"

Переможці І етапу: "Юний математик" - Бажинов Матвій, "Юний мовознавець" - Машкіна Кіра, "Юний природознавець" - Гунченко Єгор.