13 вер. 2021

Тиждень фізкультури та спорту

У здоровому тілі - здоровий дух!" - відоме прислів'я, та скільки у ньому змісту. А й справді, адже спорт - основна запорука всебічного розвитку дошкільнят. Увесь тиждень у садочку буде наповнений цікавими спортивними заходами: заняттями з валеології, спортивними іграми, фізкультурними заняттями на вулиці, Днями здоров’я, фізкультурними святами та розвагами.
10 вер. 2021

Спорт – це дружба! Спорт – це сила! Спорт дає всім дітям крила!

Під таким девізом пройшов День фізкультури та спорту. Свято День фізичної культури і спорту в Україні відзначається в другу суботу вересня. Офіційно засновано в 1994 році. Це свято здорового способу життя і радості, що виникає при використанні корисної фізичної діяльності.
8 вер. 2021

Протидія булінгу

Консультація для педагогів
6 вер. 2021

До уваги батьків!

Бесіда «Дисципліна дорослих на вулиці – запорука безпеки дитини»
1 вер. 2021

Вітаємо з Днем Знань!!!

Прийміть найтепліші привітання з Днем знань і початком нового навчального року. 1 вересня — це хвилюючий і радісний час, адже з нього розпочинається сходження до нових вершин. Хочемо побажати, щоб новий навчальний рік виправдав Ваші сподівання, був щедрим на цікаві події та приємні новини, подарував нові перемоги і звершення! Щирої, натхненної праці, віри у наших дітей — у наше майбутнє!
31 серп. 2021

В закладі пройшла педагогічна рада на тему "Основні напрямки роботи дошкільного навчального закладу в новому 2021/2022 році"

В закладі дошкільної освіти прйшла педагогічна рада на тему: "Основні напрями роботи дошкільно навчального закладу в новому 2021/2022 році".
31 серп. 2021

Підготовка закладу до нового 2021/2022 навчального року

Триває підготовка до нового навчального року.
27 серп. 2021

Субота, 28 серпня 2021 року, буде робочим днем

відпрацювання за вихідний день, перенесений на понеділок, 23 серпня). 28 серпня 2021 року заклад працює в звичайному режімі.
20 серп. 2021

Вітаємо з Днем міста та з 30-річчям Незалежності України!

ЗАХОДИ ДО ДНЯ МІСТА ХАРКОВА ТА З НАГОДИ 30-РІЧЧЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ
17 серп. 2021

Програма "Шкільний офіцер поліції"

В рамках програми "Шкільний офіцер поліції" 17 серпня 2021 року до дошкільного закладу завітав співробітник поліції Ченський Дмитро Геннадійович. Під час зустрічі патрульний поліцейській розповів дітям правила безпечної поведінки на вулиці.