5 трав. 2021

З 11 травня учні 5-11-х класів приступають до навчальних занять у приміщенні школи

29 квіт. 2021

Міжнародний день танцю

Цього дня весь танцюючий світ відзначає своє професійне свято - театри опери і балету, сучасні танцювальні групи, ансамблі сучасного бального і народного танцю та інші, як професійні так і самодіяльни артисти, такі як наші талановити дошкільнята.
28 квіт. 2021

Всесвітній День охорони праці

Практичне заняття до Всесвітнього Дня охорони праці.
27 квіт. 2021

Консультація для батьків «Безпека життєдіяльності вашого малюка»

26 квіт. 2021

Адаптивний карантин продовжено до 30 червня 2021 року.

«Уряд продовжує до 30 червня режим надзвичайної ситуації і, відповідно, карантину», — зазначив Шмигаль.
23 квіт. 2021

" Всесвітній день книги та авторського права"

В дошкільному закладі пройшли тематичні заняття присвячені " Всесвітньому дню книги та авторського права" в усіх вікових групах.
22 квіт. 2021

Весна завітала до нашого садочка!

Тематична розвага "Весна завітала до нашого садочка"
21 квіт. 2021

Весна завітала до нашого садочка!

Тематичне дозвілля "Весна завітала до нашого садочка"
19 квіт. 2021

Міжнародний день пам’яток і визначних місць

В дошкільному закладі пройшли тематичні заняття присвячені " Міжнародному дню пам’яток і визначних місць" в усіх вікових групах.
16 квіт. 2021

Зелена весна

Колектив дошкільного закладу щодня працює разом з дітьми на ділянці дошкільного закладу, аби подвір'я садочку сяяло чистотою, вітало усіх першими квітами. Діти із задоволенням допомогають дорослим і разом радіють як розквітає садочок