Наші традиції та досягнення

Дипломи за участь в районному конкурсі творчих робіт "Дивовижна фантазія осені" серед дітей др

дошкільного віку.

Диплом в номінації "З Україною у серці" у районному конкурсі творчих робіт "Листівка захистнику України" серед вихованців закладів дошкільної освіти за перше місце

Диплом в номінації "Оригінальна робота" у районному конкурсі творчих робіт "Зимова казка" серед дітей старшого дошкільного віку закладів дошкільної освіти за ІІ місце

СВЯТА ТА ТРАДИЦІЇ НАШОГО САДОЧКА

День знань.

Для дошкільнят – це свято зустрічі в новому навчальному році, спогади про літо, розваги, ігри, конкурси, а для старших дошкільників - екскурсія до ЗОШ №158 на свято першого дзвоника.

День Дошкілля.

Для дітей організовуємо малюнки на асфальті, шоу мильних бульбашок, , співаємо дитячі пісні. Педагоги перевдягаються в казкових персонажів, і на протязі дня звеселяють дітей.

Свято Покрови. День захисника України.

Вихованці садочка знайомляться з історією козацтва в Україні, з традиціями та обрядами, яких дотримувались українці в цей день. Для дітей дошкільного віку організовуємо розвагу "Козацькому роду нема переводу». Традиційно організовуємо виставку дитячих малюнків до Дня захисника України, де діти  разом із батьками.

«Перші кроки» - спортивні змагання старших дошкільнят.

Районні спортивні  змагання «Перші кроки» проводяться щорічно у жовтні у два тури. І тур проходить на базі  закладів дошкільної освіти, ІІ тур – у визначених  закладах дошкільної освіти згідно із затвердженими термінами. У змаганнях бере участь команда закладу дошкільної освіти у складі 8 дітей. Змагання включає в себе проведення комплексів загальнорозвиваючих вправ, 3-х естафет, конкурс капітанів.

святкові осінні ранки.

В гості до наших малят приходить Осінь з дарунками. Діти вчать пісні і вірші, присвячені Осені. Відбуваються імпровізовані ярмарки, виставки, лялькові вистави, розваги.

Свято Миколая.

До діток приходить Святий Миколай. До слухняних діточок - з подарунками, а до неслухняних - з різочками. Малята вчать пісні та вірші. В яких прославляють Святого Миколая.

Новорічні ранки, Новий рік.

Це найулюбленіше свято для малечі. На свято приходять герої улюблених мультфільмів, казок, Снігуронька, Дід Мороз з подарунками та іграми, а також яскраво вбрана ялинка..

Різдво.

У закладі проходять обрядові дійства, розваги для дітей, колядки.

свято Маланки і Василя.

Діти розповідають щедрівки, посівалки, виконують обрядові дійства.

9 Березня відзначаємо день народження Т.Г. Шевченка.

Проводимо тематичні розваги та заняття присвячені цьому дню. Вихованці мають змогу українські таночки, співати пісні та обігрувати невеличкі сценки.

27 березня – День театру.

На протязі тижня діти дошкільного віку проводять інсценізацію різних казок

В квітні місяці святкуємо Великдень та проводимо Дні відкритих дверей

В квітні – Весняні розваги.

Проходять веселі розваги – малята вітають прихід Весни.

"Тато мама я спортивна Сімя"

В травні Випускні ранки

Урочисті і хвилюючі святкові ранки, присвячені випуску дітей старших груп із дошкільного закладу. Вітаємо наших вихованців із здобуттям дошкільної освіти.

1 червня – День захисту дітей

Свято на головному майданчику садочка. Щороку, вже традиційно педагогічний колектив вітає вихованців ясла-садка з цим чудовим святом. Вихователі проводять з дітьми бесіди, влаштовують цікаві конкурси, та на завершення свята проходить святковий концерт за участю всіх вікових груп. Після концерту всі діти малюють на асфальті кольоровою крейдою «В кожному малюнку – сонце!»

23 серпня – День міста Харкова.

24 серпня  - День Незалежності.

Святково і урочисто проходять ці свята на головному майданчику садочка. Вихованці старших, середніх та молодших груп разом з вихователями готують незабутнє свято, на якому прославляють нашу державу та рідне місце у віршах, оспівують у піснях, змальовують чарівну красу у танцях.