22 квіт. 2021

Весна завітала до нашого садочка!

Тематична розвага "Весна завітала до нашого садочка"
21 квіт. 2021

Весна завітала до нашого садочка!

Тематичне дозвілля "Весна завітала до нашого садочка"
19 квіт. 2021

Міжнародний день пам’яток і визначних місць

В дошкільному закладі пройшли тематичні заняття присвячені " Міжнародному дню пам’яток і визначних місць" в усіх вікових групах.
16 квіт. 2021

Зелена весна

Колектив дошкільного закладу щодня працює разом з дітьми на ділянці дошкільного закладу, аби подвір'я садочку сяяло чистотою, вітало усіх першими квітами. Діти із задоволенням допомогають дорослим і разом радіють як розквітає садочок
15 квіт. 2021

Міжнародний день культури

Музична розвага до дня культури!
12 квіт. 2021

Всесвітній день авіації та космонавтики

У дошкільному закладі пройшли тематичні заняття до всесвітнього дня авіації та космонавтики. Педагоги закладу ознайомили дітей з усіма планетами, сузір’ями. Разом з дітьми пограли в цікаві космічі ігри.
9 квіт. 2021

Посилення карантинних обмежень на території міста Харкова

Відповідно до рішення позачергового засідання Держкомісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій через погіршення епідеміологічної ситуації в регіоні з 00:00 11 квітня Харків і область переводяться у «червону зону» до особливого розпорядження.
7 квіт. 2021

Всесвітній день здоров'я

07 квітня 2021 року - Всесвітній день здоров'я!!!
5 квіт. 2021

УВАГА! Учні 5-11-х класів з понеділка навчаються дистанційно

Заклади дошкільної освіти та заклади позашкільної освіти продовжують працювати у звичайному режимі з дотриманням норм карантину.
5 квіт. 2021

До уваги батьків майбутніх першокласників!

05 квітня 2021 року закладами загальної середньої освіти розпочато прийом документів для зарахування дітей до 1 класу на 2021/2022 навчальний рік.