29 груд. 2020

УВАГА! Карантинні обмеження!!!

«Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»
18 груд. 2020

Тиждень творчості.

В закладі проййшов тиждень творчості "Кришталева зимонька"
4 груд. 2020

Підсумки районного конкурсу творчих робіт "Листівка захисникам України"

За підсумками районного конкурсу творчих робіт "Листівка захистнику України," вихованка середньої групи нашого закладу Чухно Анастасія, посіла І місце. Вітаємо !!!
2 груд. 2020

Спортивне свято "Веселі старти!"

Пройшло спортивне свято "Веселі старти" в групі старшого дошкільного віку №3 "Калинка",
1 груд. 2020

Спортивне свято "Веселі старти!"

У нашому садочку для дітей старших, середніх груп проходить тиждень фізкультури "Веселі старти!"
27 лист. 2020

Творчий конкурс серед дітей старшого та середнього дошкільного віку «Листівка захиснику України»

Напередодні Дня Збройних сил України у районі проведено творчий конкурс серед дітей дошкільного віку «Листівка захиснику України». Вихованці дитячого садка разом з батьками представили оригінальні робіти, виконаних у різних техніках: аплікації, малюнку, колажу, квілінгу. Малюнки та привітальні листівки від малюків передали до Харківського воєнного шпиталю, військової частини А 1363 (239 загальновійськовий полігон), Київського районного військового комісаріату.
23 лист. 2020

Третій Харківський сімейний форум

рамках реалізації Комплексної програми реалізації гендерної та сімейної політики в місті Харкові на 2018-2021 роки, затвердженої рішенням 16 сесії Харківської міської ради 7 скликання від 08.11.2017 № 833/17 Департаментом у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради в період з 23 по 27 листопада 2020 року проводитиметься Третій Харківський сімейний форум. Мета форуму - допомогти харків’янам у створенні сімейної гармонії, поділитися корисними порадами з виховання дітей, а також навчити їх долати сімейні конфлікти, піклуватися про здоров'я та будувати міцну і щасливу родину. У зв'язку з карантином захід відбудеться у онлайн форматі на YouTube-каналі «Харківський сімейний форум» і з трансляцією на Fасеbоок-сторінці «Управління у справах сім'ї та молоді Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради» кожного вечора з 19.00 до 20.30. На єдиній платформі, безкоштовно харків'яни зможуть поспілкуватися з провідними фахівцями в галузі психології, медицини і виховання дітей, задати і отримати відповіді на питання.
13 лист. 2020

Увага!!! Шановні батьки!

Зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2020 р. № 1100 «Про внесення змін до постанови від 22 липня 2020 р. № 641»
9 лист. 2020

День української писемності та мови

В закладі дошкільної освіти були проведені заходи присвячені Дню української писемності та мови.
4 лист. 2020

Осінь завітала до нашого садочка!

Тематичне дозвілля "Осінь завітала до нашого садочка"